Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnélás akiban...

Gryphon kérdése:

Red cherry garnélás akiban megjelentek ilyen fehér féreg szerűségek. Gondoltam megpróbálkozom valami vegyszerrel. Van metilénkék, parakill, malachitzöld. Nem lesz bajuk a garnéláknak? Van aki próbálkozott valamelyikkel?

Figyelt kérdés
Előzőleg teljes nagytakarítást csináltam, új aljzat, akimosás, növényeket is lemostam amennyire lehetett, mégis előjöttek vhonnan.
2014. febr. 14. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
35l akvárium aquel fan 1 plus szűrővel, mohával, kókuszhéjjal, sóderes aljzat. kb 15 garnéla. Nem etetek túl.
2014. febr. 14. 16:44
 2/6 A kérdező kommentje:
csak az üvegen látom őket. Kb mintha cérnaszál lenne
2014. febr. 14. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Leszögezem, hogy nem tudok sokat a garnélákról, de az üvegen nem szokot féreg lenni. Amig nem válaszol valaki, aki ért a garnélákhoz szerintem ne vegyszerezz.
2014. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószinü planaria. Nekem is volt egy ideig, majd eltüntek.
2014. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:
Vegyszerrel esélytelen. Ami megöli a férgeket, az a garnélákat is.
2014. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak mindig a betta nevelő akváriumomban.Amikor elkezdtem sórákkal etetni őket egy hét alatt eltűntek(mivel egy kis só is került mindig az akváriumba)A kis betták nem ették őket,ezzel egy időbe almacsigát is tettem a vízbe,így nem tudom,hogy ő vagy a minimális só végzett e a férgekkel,de valamelyik:)
2014. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!