Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor fognak szulni a lany...

Mikor fognak szulni a lany guppiaim? (mellesleg ma vettem oket 2 himet es 2 nostenyt)

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 15. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ivarérettségüket 3-4 hónap alatt érik el. A kis guppikat viszont megeszi az anyja ha nem veszed ki!
2014. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben koszono de akkor mashogy kerdem:mikor fognak megszulni(most mar terhesek)
2014. febr. 15. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

attól függ, mikor volt az előző szülésük, ahhoz számított 4 hét kb. mivel most vetted, így nem fogod tudni kiszámolni. de amúgy sem megbízható az időpont, pár nap ide-oda lehetséges.


ami egyértelmű jel: a terhességi foltja nagyobb lesz, szinte átlátszanak a kishalak, és olyan, háááát, nem is tudom, minek nevezzem, olyan szögletesforma lesz szinte a teltségtől a nőstény hasa. nekem mindig olyan "hogy nem pukkan még szét" érzésem volt, mielőtt szült. de egyértelmű "na most vigyázz, holnap szülök" jel nincs.

2014. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben koszonom
2014. febr. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!