Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma vettem 2 him guppit es 2 nostenyt a nostenyekek terhesek.(szerintem)hamarosan szulni fognak.va harom akvariumomde mind haromban van valami (1.amibe ök 2.betta 3.göte). szoval nem tudom oket mibe rakni.arra gondoltam hogy egy kannaba ami kek szinu es 5 literes.az jo nekik??

2014. febr. 15. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:

(ezt a videot mar egyszer feltettem:)


[link]

2014. febr. 15. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:

És van valami különösebb terved a kicsikkel, vagy miért nem maradhatnak ott a kicsik?

Ha mindig meg akarod menteni őket, fél év múlva 30 akváriumod is lehet , az se lesz elég.

2014. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert a tobbiek megeszik.az osszes ugy sse eli meg a felnott kort csak 1-2 darab.
2014. febr. 15. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg egy guppi szül vagy 20 30 kicsit, 2 db meg szül 40-50 -et mondjuk.

Azok 3 héten belül fél centisek lesznek.

50 db félcentis halnak lazán kell egy 30 literes élettér, természetesen szűrővel, és még véletlenül se kerek formában, mint amilyen egy kanna.

Ha mindenképpen meg akarod tartani őket, és viszonylag olcsó megoldás kell, akkor nagy műanyag ládákba beleteheted, a színe tökmindegy, csak szögletes legyen, és legyen benne szűrő.

De amúgy ez örök rejtély marad számomra, mi a fenének vesz valaki ilyen szélsőségesen szapora halat ami köztudottan pillanatok alatt túlszaporodik, ha nincs előre terve arra nézve, mi a fenét fog kezdeni azzal a rengeteg kishallal.

Ha meg van valami konkrét terv, akkor legyen hozzá felszerelés is.

2014. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Vegyél egy maréknyi tüskés hínárt, vagy májmohát és hagyd őket a helyükön. A dús növényzet között elég nagy számban túlélik a kritikus első hetet. Ha minden ellésből csak pár darab marad, akkor is hamar benépesítik az akváriumot. A másik megoldás az, ha készítesz, vagy vásárolsz egy elletőketrecet és abban neveled fel a kicsiket.
2014. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben koszonom(amugy a baratnomnek is adok)
2014. febr. 16. 09:10
 7/9 A kérdező kommentje:
megszulettek:30-31 darab
2014. febr. 16. 12:46
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Gratulálok, jó nevelgetést.
2014. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!!:)
2014. febr. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!