Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lila vagy lilás árnyala...

Milyen lila vagy lilás árnyalatú festék van, amivel édesvízbe és tengervízbe is tudok követ festeni, ami nem károsítja az élőlényeket és a vízet?

Figyelt kérdés
Lávaköveket szeretnék helyenként lilásabbra festeni, hogy a végeredmény hasonló legyen mint a tengeri élőköveken.

2014. febr. 20. 01:38
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg eredeti indigóval, a mesterségesen előállított lila indigókármin E-132 nem jó. [link]
2014. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
A linkben lévő festék nem biztos, hogy jó, de ártalmatlan a halakra.
2014. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Egy tengeris fórumon a krylon enamel (zománc) festéket találtam, amit többen is ajánlanak.
2014. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tengeriben baromság festeni mert ha nem nő halott az egész édesvíziben meg űbergagyin néz ki...
2014. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget..próbálkozni fogok velük, és megírom, ha sikerült.
2014. febr. 22. 21:25
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Bocs de előbb nem jutott eszembe, ha még nem sikerült megoldani, próbáld meg céklával.:D A minap dobtam el a pólómat amit megfogott, akkor jutott eszembe a kérdésed.:D Szerintem ha megfőzöl céklával egy porózus fehér mészkövet az tuti, hogy befogja, de lehet, hogy elég csak a lébe tenni.
2014. márc. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult már a fejembe amúgy..köszi az ötletet.. :D
2014. márc. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!