Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van-e olyan hal ami gyakran...

Boreász kérdése:

Van-e olyan hal ami gyakran szaporodik, de nem eszi meg a saját kishalát? Ha van akkor mi a neve?

Figyelt kérdés
olyan halra gondoltam,ami díszhal,hasonló a mollyhoz .és sűrűn szaporodjon,de alkalmanként olyan kb. Öt halat szüljön. Várom a válaszokat,és köszönöm

2014. febr. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az elevenszülők között nincs ilyen hal,amely gyakran is szaporodik, meg kevés ivadékot is hoz világra, de nem eszi meg. Gondolom egyszerűen is lehessen tartani.


De ha mégis lenne, akkor majd a többiek kijavítanak.

2014. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:

Sűrű növényzet kell, és nem eszik meg, maximum egy kis részét.

Én sem ismerek amúgy olyan fajt, ami nem eszi meg. Minden hal megeszi a kis, mozgó dolgokat.

2014. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sügerek nem eszik meg a kicsinyeiket, csak őket nehezebb szaporítani. Nekem sikerült aranysügeret szaprítani, és a ramirezi is leikrázott már a közösbe, igaz azt 1-2 nap alatt megették a többiek. Szóval ha elég elhivatott vagy akkor sikerülhet.
2014. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi kell ahhoz hogy szaporodjanak a halak?
2014. febr. 20. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő vízminőség, megfelelő táplálék, megfelelő akvárium méret, hogy ivar éretté váljanak. Minden halnak specifikusan mások az igényei. Diszhal.info-n sok fajhoz levan írva mit igényel. Saját véleményem elég macerás a történet én többet nem vágnék bele. Sokat kell velük bajlódni, eladni is nehéz őket.
2014. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!