Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta ívatása Meddig tart?...

Betta ívatása Meddig tart? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy hím és nőstény Bettámat beraktam egy 30 literes aksiba ívatni. A nőstény függőlegesen csíkos, a hím 4 nap múlva kezdett habfészket építeni, azota eltelt 2 nap, csalogatja a nőstényt, az csíkos, de nem megy a habfészek alá. Meddig tarthat ez, míg hozzákezdenek az íváshoz? Mikor "adjam fel"? Köszi a segítséget

2014. febr. 22. 23:03
 1/3 izomszörp ***** válasza:

Ne add fel :)Ezt nem lehet sürgetni!

Ők tudják,mikor jön el az idő :)

2014. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia nekem ugyanez a problémám ! =D Nekem 26 Literesbe van ami hasonló lehet mind a tied . Nekem 6 Bettám van 3pár . És a 26L.-ben jól elvannak abba csak 2en vannak 1 nőstény és 1 hím . De nem értem mi a hiba Sok a növény, 27,5 fokos a viz Nem értem hogy mit rontottam el ? Ja és a habfészket is ímmel ámmal csinálgatja 1szer 1ik sarokba 2szor 2ikba nam értem -? Mi a hiba a nőstény az csikos nagyon azt tudom és Márt szeretne pározni de a Hím elkergeti a fészektől ? Valki segitsen !!!! =(
2014. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos úgy tűnik, lemaradtam a párzásról, de már tegnap szemmel láthatóak voltak a kicsik, úgyhogy csak összejött nekik 2 nap alatt :) Én egy 30 lityisbe tettem őket hétfőn, csütörtökre kész lett a habfészek, és szombaton valószínű megtörtént a dolog, mer vasárnap már láttam a kicsiket, hogy ugráltak ki-be a habfészekből. A kereskedésben vettem ivadéktápot, és kérdeztem volna az eladót, hogy hogy kell őket nevelni, de csak pislogott, el se hitte, hogy születtek, mert állítólag nehezen szoktak. A víz nálam 27 fokos volt, csak növény volt benne és 1 nagy kő, kis köveket ne tegyél bele, mert nem fogja megtalálni a hím a kicsiket.
2014. febr. 24. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!