Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvarium leszamolas? Hogy? A...

Akvarium leszamolas? Hogy? A halakkal mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek tovabb akvariumot, mert mar belefaradtam abba, hogy mindig csak meghalnak a halak, a novenyek "romlanak", es hogy mar 3 vizmelegitot is vettunk, mert 2 elromlott. Pedig szerintem jol csinaltam mindent. Takaritottam, a halak kaptak elo allatot is, fagyasztottat, szaritottat, szoval nem ertem.. Na de hogy csinaljam? Van benne 3 guppi (nem tul jo allapotban.) Veluk mit csinaljak?? Nem szeretnek addig varni amig meghalnak.,. Par noveny, bujkalok, 2 munoveny, szuro, melegito, talaj. Hogy csinaljam? Kerlek segitsetek. Efyebkent 54 literes akvarium, havalakit erdekel.
2014. febr. 23. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Hirdesd meg facebookon, apróhirdetéses oldalon. Egyébként az akvárium érdekelne, mennyiért adod?
2014. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2014. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
83%
akvarista.hu - itt hirdesd meg hogy ingyen elvihetőek.
2014. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Takaritottam"

Ebből látszik, hogy basztál megnézni, hogy hogyan kell foglalkozni egy alváriummal, most pedig rinyálsz, hogy halnak a halak. Nem csoda, ha nem is érdekel, hogy mi a jó nekik.

Remélem hamar megveszi valaki.

2014. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MCsperX ***** válasza:
34%
Bocsi az offért, de 4-es válaszolótól muszáj megkérdeznem, hogy abban, hogy a kérdező takarította az akváriumát, mi rossz van?
2014. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!