Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítene valaki a teszt...

Segítene valaki a teszt csíkkal kepcsolatban aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
nem én vettem hanem még régen az akváriumhoz járt és csak most találtam meg aquadur nevű tesztcsík megcsináltam beletettem a vízbe el is színeződött de hát nemtom teszek fel képet azér normális az amugy ha mindegyik bőrszínű vagy ilyen rózsaszines lett? vagy az milyen víz? rossz? guppis akvárium.. [link] [link] még ilyen táblázat is va csak az a baj én nem értek hozzá :/ [link] előre is köszi az értelmes válaszokat :)
2014. febr. 24. 15:14
 1/3 Platypus ***** válasza:
Azt jelenti hogy a vized nagyon kemény. Mint általában a magyar csapvíz. Guppinak pont jó, de a legtöbb trópusi halnak lágyabb kell.
2014. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja értem köszi de estleg tudok szerezni lágy vizet, vízcserekeor mondjuk ne rakjam fele fele mértékbe vagy nem kell jó ez igy nekik?
2014. febr. 24. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Guppiknak jó.
2014. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!