Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség! A halammal valami...

Segítség! A halammal valami gond van. Miért fekszik a köveken?

Figyelt kérdés
A guppim terhes.. nagyon nagy a hasa már..kerülte a többi halat és átraktam másik akváriumba de csak az akvárium alján fekszik..ha odamegyek néha elúszik.. valami baja lehet? ?

2014. márc. 1. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy ilyenkor jobb hanincs fény stb.. de raktam oda lámpát és most felélénkült..felúszott a fényhez... remélem semmi baja
2014. márc. 1. 00:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes, lehet hogy úszóhólyag-gyulladása van. A terhes guppi hasán van egy fekete folt
2014. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ne mondd... 100% hogy terhes
2014. márc. 1. 00:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira azért képes vagyok hogy megkeresem googlen a guppiterhesség jeleit és hogy hogy néz ki ahal úgy. ...de ilyenről nem írnak hogyha nicsneki fény akkor fekszik a köveken. .
2014. márc. 1. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyorsítsd meg a Szülés időszakát! Külön edénybe kb 30fokos vizet rakj! és abba bele! Hamarabb lefial és csak könnyebb lesz neki! :)
2014. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én első guppim szétrobbant szülés közben. Akkor sokkot kaptam.
2014. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen azt csinaltam... 28fokos vize volt es lett 20 kicsinye halistennek semmi baja... de visszaraktam az akváriumba a többi közé és az egyik fiú szó szerint halálra kergeti és csipkedi... az éjszaka folyamán sikerült kiugornia az akváriumból majdnem meghalt de szerencsere időbe észre vettük és visszatettük de azóta is el van bújva az egyik szikla üregébe... nagyon meg van csipedve szegény.. mit tegyek?
2014. márc. 2. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
vedd külön és vegyél neki aqua gyógyszert
2014. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már késő. .. tegnap reggel meghalt
2014. márc. 4. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
csak hogy megnyugtassalak nekem minden nap döglik meg guppim :/ de hálistennek van utánpótlás :)
2014. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!