Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legkevésbé érzékenyeb...

Melyik a legkevésbé érzékenyebb garnéla? Garnélák társas lények? úgy értem csapatban kell tartani őket?

Figyelt kérdés
szeretnék garnélákat, csak nem tudom milyet elsőre vagyis kezdetnek olyat szeretnék ami a legellenállóbb mindennel szemben, mert még soha nem voltak ilyen kis állatkáim... meg, ha tudtok a viselkedésükről pl mit csinálnak mikor érzik magukat jól, mikor nem szóval minden érdekel róluk nézegettem egy két díszhalas weblapot, de különösebben nem volt rajta semmi csak amolyan általános leírás szóval, aki ismeri őket az leírhatna róla mindent amit csak tud! Előre is köszi!

2014. márc. 1. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sepregető garnéláim vannak. Szám szerint kettő, két hónap különbséggel jöttek hozzám. Sima csapvízzel töltött aksiban vannak mindig szobahőmérsékleten. Az elsőnek érkező egyedül is ugyanúgy elvolt, mint így társsal, igazából nem foglalkoznak egymással.

Viszont jól elvannak, mert rendszeresen vedlenek és már több, mint egy éve itt vannak.


Egyszer hoztam néhány red cherry garnélát is de ők pár nap után elpusztultak.

2014. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!