Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet megszüntetni?...

Hogyan lehet megszüntetni? Ködös a vizfelszinem és valami fényes pontokat látok benne. Ha megkavarom a tetejét olyan mintha papirzsebkendőt mostam volna bele, /apró fehér szöszök/pedig rendesen mozgatja a vizfelszint a szürőm.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ismerem az oldalt, de sajnos még nem találtam a problémára megoldást pedig már sok mindent kipróbáltam.
2014. márc. 3. 12:52
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem a szűrőakváriumomban van néha ilyen, ha éppen nem mozog a felszín.

Egyébként minden rendben van, szerintem nem jelez nagy gondot, mozgatni kell intenzíven a felszínt, ennyi.

2014. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik növényed levele kezd elbarnulni, az a növény enzimeket enged ki magából. Egy tállal le tudod halászni te is, de hosszú távra pl van az eheimnek felszínleszívója, vagy az aquaelnek olyan akasztós szűrője, amin van felszínleszívó. Jó találmányok ezek.
2014. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!