Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ùj akvárium. Nagyon...

ùj akvárium. Nagyon zavaros a víz, felkavartam az aljzatot. Mi a teendö?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem látni át a vízen, mert beültettem a növényeket, és nagyon csúnyán felkavartam a táptalajt. Ez leülepszik, vagy cserélhetek vizet? Mi a teendö? Meg a növények darabkái úszkálnak a víz tetején. Azt mindjárt kihalászom. sosem Volt még akváriumom, ez az elsö próbálkozásom, ezért vagyok ilyen béna.
2014. márc. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
30% os víz csere lehetséges ha nagyon nagyon zavaros, amúgy ha megfelelő a szűrő berendezésed akkor hagyjad és szépen leülepszik majd
2014. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne aggodj,inditsd el a szurot es lefog ulepedni.
2014. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most csak úgy kérdezem, mert gyanús, hogy raktál-e a táptalaj fölé általános aljzatot?
2014. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Raktam kavicsot. Meglátjuk, a szűrőt még csak most indítottam be. Többször átültettem a növényeket, az a baj gondolom...
2014. márc. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!