Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A külső szűrőn csökkenthetem...

A külső szűrőn csökkenthetem a kifolyó/esőztető nyomását hosszútávon? Úgy veszem észre, ha teljes kapacitáson megy, a mollym fél tőle, elbújik a növényekbe és a fakéreg alá. Ha csak félig megy akkor lesz valami baja a szűrőnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, azért van, hogy lehessen állítani.

Milyen szűrő? Esőztető van hozzá, vagy lily pipe?

2014. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, van hozzá esőztető. Tetra ex600-as. Csak nagyon kavarja a vizet szegény meg úgy fél tőle. Nem értem miért...
2014. márc. 7. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ex700-asom volt korábban, nem szerettem az esőztetőt. Ebayről rendeltem lily pipe-ot, az sokkal kellemesebb vízmozgást csinál, ráadásul az áramlás is kisebb.
2014. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyomó ágat lehet zárni, a szívó ágat amin lejön a víz azt tilos, nyitva kell lennie teljesen a csapnak.
2014. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy hozzászokik majd! Mekkora akvárium? Nálam kb 10X-es forgatásnál elvoltak!
2014. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor csökkentem nyugodt szívvel az áramlást.
2014. márc. 7. 10:15
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
A kimenő ágat szabályozd a csappal, a másikat ne.
2014. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, azt fogom csak, köszönöm
2014. márc. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!