Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 80 literes akváriumba halak?

80 literes akváriumba halak?

Figyelt kérdés

6 neon hal , 6 szivárványos guppi , 2 golden anci , 1 köz.anci


akarok 2 házmester harcsát és még valami ?


2014. márc. 10. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

A házmesterek a corydorasok, rajban tartandóak, és neked így is van elég territoriális aljzatlakód, úgyhogy nem bír el az akvárium egy rajnyi páncélost.

Kevesebbet se , mert nem rajban agyon stresszelnék őket az ancik.

2014. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van valami hasonló hal a házmesterekhez amit tarthatnék és a házmesterekhez hasonlóan tisztítják a aljzatot ?
2014. márc. 10. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát olyan nagyon a házmester se tisztítja...

Felszedeget némi ételmaradékot, de az is ugyanúgy etetni kell. Az aljzatporszívózás többet ér.

Csigák közül van még a maláj tornyos, ami túrja az aljzatot, és lazítja. Csak el tud szaporodni rendesen.

2014. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem 2 db botia még elfér benne. Nekem a 200L-ben van 6-7 anci, 2 boti
2014. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mi az a boti ?
2014. márc. 10. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

A botia az Öves díszcsík


Ha tervezel később egy nagyobb 400-500 literes akvát akkor tökéletes.


[link]


[link]


Léteznek kisebb csíkfélék, de szinte mind csapathal, stresszesek lesznek ha nincsen ki a létszám, olyan mintha a focista egyedül rohangál kétségbe esetten a focipályán.

A te akvádba ekkora állomány elég.

Ha nem lenne anci akkor mehetne megfelelő szűrés mellett 6 kisebb páncélos harcsa, vagy kisebb csíkféle.


Az ancik területvédők, ahogy az elején írták, már ők sem ekkora akvába valók, kell nekik az ajzat, gondoskodj több fa dekorációról, hogy meg legyen mindenkinek a helye, területe.

2014. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


akkor ebből 5-öt ?

2014. márc. 11. 07:31
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
A botia helyett maradj szerintem a corydorasnál, 6 db kényelmesen elférne az ancikkal, azok túlságosan amúgy se aktívak idősebb korukba, illetve a neonhalból kellene még legalább 4 db-ot venned, hogy minnél jobban rajba tudjanak állni.
2014. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam hogy kb még 4 neont veszek és ha lenne 6 corydorasom akkor még valamilyen halat ami nem aljzaton úszna ?
2014. márc. 11. 14:31
 10/10 anonim válasza:
Nöm drága e vacsorának?
2014. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!