Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy betta fiúm és 4...

Van egy betta fiúm és 4 zebradánióm egy akváriumban észrevettem kis pete zsákszerűeket sok levelen az a zebradánió petéje ugye?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy kitakaritáas után vettem észre nm vigyáztam rájuk és lepergett sok de van még ami rá van ragadva viszont a növényeket mindig átöblitem és ez gondolom árt nekik mi a tehendőm? mit csináljak rakjam külön vizbe a növényt és majd kikelnek remélhetőleg?

2014. márc. 12. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Csiga van az akváriumodban?

A betta eleve kizárt, a dánió pedig csak simán elszórja az ikráit, nem tapasztja sehova.

2014. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van egy postacsigám de annak már láttam h olyan a petéje vagy mi h narancssárga kicsi és ide oda letapasztja elszorva ezek konkrétan mint egy háló alatt vannak barátom postacsigáját láttam h teszi le ezért furcsállom
2014. márc. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!