Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor mi baja van a red...

Ilyenkor mi baja van a red cherry-nek?

Figyelt kérdés
még sose volt ilyenem pár nappal ezelőt vettem 3-at semmi baj ugy nincs velük jól elvannak csipegetnek de van 1 amelyik mintha néha megbolondulna... ma is etetek és ugye fagyasztottat adok a halaknak és ugye olyan zabagépeg a halaim hogy még egy kicsi cafatot sem hagynak leesni és egyszer láttam hogy egy nagyon pici darab elkerüte a figyelmüket és pont ott esett le a garnéla előtt el is indult felé már majdnem elkapta amikor egy hal megszerezte előle és mondom szegén már... és ezért fogtam egy már rég nem használt szemöldökcsipeszt és egy kajadarabot megfogtam vele és odalógattam tőle ugy 1 cm-re akkor megérezte és elkezdett felé jönni éss megette olyan aranyosan ette ott fogta és hát olyan közel nem mertem hozzá tenni a kezem mert igazából félek tőlük :D mert engem a bogarakra emlékeztet amiktől irtóóm és ugye van az az egyik garni amelyik nemtudom ilyenkor mit csinál mert elkezd uszkálni.. de nem csak ugy amig eluszkál egy rövid távot egy egyik növénytől a másikig nemám ez mintha bebolondulna elkezd az egész akváriumban nagy köröket megtenni uszkál a halak között a halak meg azt hiszik valami kaja és sokszor nekimennek mert ottt úszkál köztük és akkor megugrik egy nagyot akkor nekicsapódik az üvegnek onnan a szűrőnek ahol a vízáramlat is belelök egy nagyot akkor végre lement az egyik növéyre na mondom végre befejezte de nemám elkezd megin uszkálni nagy köröket és ezt az egész folyamatot megteszi még egyszer mintha megbolondult volna én meg nem merek benyúlni a csipesszel adni a másiknak ami a fán járkál mert félek hogy nekem jön és szoval nem is adtam neki de ez már nem ma fordult elő először nem is tudom hogy fogok ma vizet cserélni meer féleg hogy nekemjön amig én nyúlkálok a vízbe nem akarom hogy hozzámérjen mert olyan bogár kinézete van és félek tőle..lehet hogy kiveszem addig hálóval vagy valami mert igy nézni nincs vele bajom mert tudom hogy nem érhet hozzám de félek ha belenyulok akkor meg nekemjön és rám mászik szoval attól irtózóm. hát szoval ez van tudja valaki mért csinálja ezt míg a többi nem?
2014. márc. 16. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha az én garnéláim is megbolondulva "lubickolnak", eleinte én is nagyon megijedtem. Ha minden rendben van a tartásukkal, nagy bajuk nem lehet. Spirulina tablettát (akár felezve) dobálj be nekik pár naponta, és vehetnél kifejezetten garnéla tápot (mondjuk jbl-t), ez egyből lesüllyed. Jó lenne nekik az akváriumba behelyezett levél is (tebang, vagy tölgy) Ezt eleszegetik, és jól is mutat az akváriumban.
2014. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ne undorodj tőlük, mert aranyosak, és egyáltalán nem emlékeztetnek rovarra. Rákocskák, nem pókok, ezt mantrázd.:)
2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek :)
2014. márc. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!