Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mi lehet az akvárium falán?

Ez mi lehet az akvárium falán?

Figyelt kérdés
Olyan az aksi fala, mintha opálos lenne. A víz tiszta benne, közelebbről, olyan mintha ilyen fehér, puha szőrszálak lengedeznének a falán, belülről. Soha nem volt algám, nem tudom ez az-e? Részleges vízcserénél algakaparóval és dörzsi szivaccsal leszedtem, de egy-két növény levelén is látom most már. Mi lehet ez? Soha nem volt ilyenem. Szűrő külső tetra ex600-as, világítás 2x24 watt, heti egyszer 20 liter részleges vízcsere.
2014. márc. 17. 10:56
 1/6 anonim válasza:
SAJNOS MÉG NEM ÉRKEZETT VÁLASZ.
2014. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen halaid vannak? Nekem csak egyszer opálosodott be az akváriumom, mikor aranyhal volt benne, de egyik másik halnál sem. Amúgy fogalmam sincs. Csiga, algaevő van benne?
2014. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
neon, kolibrihal, guppi. Ha hozzáérek ilyen nyálkásnak tűnik...
2014. márc. 18. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hydra. Keress rá.
2014. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez lesz az.
2014. márc. 19. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Figyelj csak kérdező, esetleg írd itt ki, hogy van hydrád, valaki múlt héten is keresett itt, a gyakin,ilyen kis állatot. Én is szeretnék, de nem tudnám kordába tartani, megölni meg nem szeretném őket.
2014. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!