Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium megszüntetése után...

Akvárium megszüntetése után mi legyen a homokkal? Hogyan tároljam?

Figyelt kérdés

Épp most szüntetem meg aksimat , de majd a jövőben tervezem az újraindítását , a folyami homokot nem akarom kidobni , hogyan tároljam ?

Most egy vödörben van . Ez igy jó lesz ? Hova tegyem ?


2014. márc. 19. 17:00
 1/5 anonim válasza:
Ha van garázsotok tedd oda ha nincs akkor vmi nyugis helyre ahol nem borítja ki senki
2014. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öntsd bele egy nagy nylon zacskóba/szemeteszsákba, kösd be, tedd bele egy vödörbe. Így tuti nem lesz poros.
2014. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha huzamosabb ideig volt benn az akvában akkor azt nehéz tárolni, gondolom érezted a szagot amikor kivetted.


Amennyire tudod öblítsd át, teljesen leállítani a "komposztálódási" folyamatokat nem tudod, marad benne mulm, nem lehet a porózus kőből kimosni.


A, verzió amit előttem írtak bekötöd egy zacskóba.

B, verzió teljesen kiszáradtod, így megállítod a folyamatokat, de csak addig amíg vizet nem kap, ha feltöltöd vízzel az akvát újra életre kel a leállított biológia.


Ha hamarosan indítod akkor jól kösd be a zacsit, cefet bűz lesz.


Ha sokára lesz az indítás akkor inkább állítsd le a bacikat, szárítsd ki.

2014. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: én természetesnek vettem, hogy előbb kiszárítod. Sőt, én ki is zsoktam főzni, és úgy terítem a napra. Így csak átmosom, ha újra használni kell.
2014. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat .

Egyenlőre még nem tudom mikor indítom újra az akváriumot , lehet 1-2 hónap múlva csak .

Most vödörben van a homok , holnap kiszárítom és lefedem . Igen , érzem rajta a szagot ..

2014. márc. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!