Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak, ha sok halam...

Mit csináljak, ha sok halam van, de más fajtákat akarok? Mit csináljak a mostaniakkal?

Figyelt kérdés
(Volt köztük egypár beteg is,de azok elpusztultak)
2014. márc. 19. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel az akvarista.hu-ra, az elajándékozandó állatok közé
2014. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én szlovákiai vagyok.
2014. márc. 19. 22:04
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Bizonyára Szlovákiában is vannak akvaristák és kisállatos fórumok is. Az egészséges halakat lehet, hogy a kereskedő is becseréli. Szerintem ajándékba sokan elfogadnák, az internet világában nem nehéz helyi akvaristákat keresni.
2014. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma jön lehet az egyik haverom neki adhatok el,ha volt egy hasvízkóros és egy uszonyrothadásos?(ezek már nem élnek)
2014. márc. 20. 15:53
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha nemrég voltak betegek, akkor semmikép, legalább 1-hónapot várni kell, hogy biztosan kiderülhessen, nem fertőző volt e a hasvízkór. Tudod, a hasvízkór lehet fertőző is és lehet olyan ami csak egy halat érint, általában legyengült halakra veszélyes, más-más kórokozó váltja ki őket. Neked sem ajánlom addig az új halakat, pláne, hogy úszórothadás is volt. Ha egy hónap múlva több hal nem betegszik meg akkor kezdj cserébe, ill új halak telepítésébe. Biztos, hogy megfelelően gondozod a halaidat, ezek a betegségek elég ritkák egy karbantartott akváriumban, ha csak be nem telepítünk eleve beteg állatokat.
2014. márc. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az uszonyrothadás úgy jött be,hogy már eleve olyan halakat vettem,mert nem figyeltem,amikor szedte ki a halakat.De amúgy már meggondoltam magam,maradnak ezek a halak.
2014. márc. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!