Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kárász halakat egy fürdőkádban...

Szasa86 kérdése:

Kárász halakat egy fürdőkádban lehet nevelni őket? Nem pusztulnak el? és mit adjak nekik enni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetne de nagyobb medence kell nekik, csak vad halak. Gondoskodni kell az oxigéndús vízről, növények is csak kellenének bele. Egyébként miért szeretnél kárászokat? A kajáltatást passzolom, de valami aranyhal tápot biztos elfogadnak.
2014. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam egy pár darab kis kárászokat és sajnáltam őket, beraktam egy gyerek fürdőkádba és arra gondoltam hogy megtartom őket. Mindennap cseréljem le a vizet?
2014. márc. 22. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szűrő kell bele, (méghozzá komoly) vízcserével semmire nem mész.
2014. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sajnálod őket akkor vidd el őket egy patakba folyóba vagy tóba ott felnőnek idővel de nálad egy kádba max egy ideig szenvednek aztán meghalnak akkor már tényleg sajnálhatod őket.
2014. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy engedd el őket a hozzád legközelebbi tóban, folyóban. Ha szeretnél halakat, akkor vegyél egy felszerelt akváriumot és tanulmányozd kicsit az akvarisztikát, hogy örömed is legyen a haltartásban. Tudod a halak nem sokra mennek azzal, ha sajnálod őket, nekik most az lenne a legjobb, ha elengednéd őket. Ha egy nagyobb kádat ugyan úgy felszerelsz mint egy akváriumot, akkor eléldegélnek benne, de sok értelme nincs a dolognak, pláne annak, hogy mindenféle ismeret nélkül próbálkozol.
2014. márc. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Szerintem kár visszaengedni a folyóba, add a macskának!Annak is kell ennie...és lemegy gond.
2014. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!