Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kérdezném milyen halat tehetek...

Kérdezném milyen halat tehetek a meggyhasú párom mellé?

Figyelt kérdés
A télen kikoptak a halaim csak a meggyhasú párom van és egy anci. Tippet kérek mit rakhatok hozzájuk.

2014. márc. 23. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Semmilyent, agresszív területvédő, nem véletlen maradtak csak ők, papíron 250 literbe tehető mellé békésebb rajhal, ha összefognak azért azokat sem kímélik főleg ha úszkálnak a kicsik a hasuk alatt.


200 liter fölött már lehet kísérletezni, alatta vagy a meggyhasú pusztul el a stresszben, vagy a többi halat szekálják halálra.

2014. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig is voltak melletük más halak de idösebbek voltak. Más fèle halakt szeretnèk mint voltak.
2014. márc. 23. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hajlandó elfogadni az első, helyes választ, akkor próbálkozz csak akármivel.
2014. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Miért koptak ki?
2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
... kikoptak... Az emberiség kophatna már ki erről a planétáról...
2014. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azèrt koptak ki tüntek el vagy haltak meg mert 3 ève nem vettem uj halat a meggyhasúakat pedig karácsony elött kaptam. Egyèbkènt nem kell lekezelö lenni a szóhasználatom vagy a kèrdèsem miatt.
2014. márc. 25. 00:43
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Szóval a meggyhasúak szépen lemészárolták őket. Jól értem?
2014. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Guppy és molli volt az akváriumban de mivel nem élnek tudtommal 2-3 évnél tovább ezért kiöregedtek. Nem magyarul írok, hogy nem lehet érteni?
2014. márc. 25. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

De magyarul írsz, méghozzá meglehetősen ellenszenvesen. Választ kaptál már, az első hozzászzólótól. 200 liter alatt nagyon nem ajánlott társítani.

Te ezt nem fogadod el és úgyis beteszel valamit mellé, amit úgyis levadász. Ennyi.

2014. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én próbáltam őket mindennel, egyedül a nagy akvámba ami csak részben van kész ott vannak el plekókkal, de ott is úgy, hogy két hímet tettem be, nőstényt már nem mertem.

Egyenlőre nem kell több a kereskedésnek, egy pár 50 utódot simán felnevel, ha jó a szűrés.


http://www.youtube.com/watch?v=KS6OpP93EqM


Addig nincs gond amíg nem ikráznak le, utána gyilkosok lesznek, főleg a nőstény, nagyon védi a kicsiket.

2014. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!