Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a lehet a baja a halamnak?...

;_; kérdése:

Mi a lehet a baja a halamnak? Törpe szívóharcsa,30L-es 25°C-os akvárium, Frissen telepítettem 1 vízi hortenziát, valamint először használtam Tetra Plantamint a növényeknek. A többi lent.

Figyelt kérdés

2 napja az aljzaton van. Látom hogy eszik, fel is tapad az üvegre, de úgy hogy félig az aljzaton támaszkodik. Nem sokat mozog, de ha ki akarnám venni kicsit mindig odébb megy. A növény és a Plantamin szerintem nem okozhatta, mert 2 ilyen algázóm van, és csak az 1ik beteg, valamint 5 neonom is vígan éldegél mellette.

Arra gondoltam hogy az úszóhólyagjával lehet valami, talán mikor vizet cseréltem hidegebb volt a víz és az ártott meg, de nemtudom.



2014. márc. 25. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
neon 80 liter kell,nem 30.
2014. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!