Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettát és páncélos törpeharcsá...

Bettát és páncélos törpeharcsákat mennyi időközönként kell etetni?

Figyelt kérdés

Tervezem egy db betta és 5-6 db páncélos törpeharcsa beszerzését.

Ez lenne az első akváriumom.

Viszont 24/48-ba dolgozom.

Szóval minden harmadik nap távol vagyok egész nap.

Elég őket 2 naponta etetni vagy mindennap kell őket ?

Ha mindennap igénylik, akkor korán reggel (fél 5-5 között) tudnám megoldani. Akkor kapnának mindennap.

Az úgy megfelelne ?

Illetve gond lenne, ha olyankor már a világítást is bekapcsolnám nekik ?



2014. márc. 26. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak akik hetente tartanak koplalónapot közöttük vagyok én is ez nem árt a halaknak.Olyanról már hallottam sőt elég általános nézet miszerint a garnikat elég 2 naponta etetni viszont a halakat minden nap kell kivéve azt az egy vagy maximum 2 napot a héten amikor koplalnak ettől több nap kimaradását már nem tolerálják hosszabb távon.Az hogy mikor kapcsolod fel a lámpát tök m1 ha neked éjszaka jó akkor akár éjszaka természetesen akkor nappal nem lehet világos a szobában mert megbolondulnak :D Ha te fél5-5között tudod őket etetni akkor égjen alámpa mondjuk négytől 12ig és akkor jó mindenkinek arra viszont figylej hogy akkor este már hagyd őket pihenni mert nekik is szükségük van az éjjelre.
2014. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ !
2014. márc. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!