Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megéri használtan, akváriumot...

Megéri használtan, akváriumot venni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp, ha megfelelő állapotban/árban van.

Az újaknak elég húzós árban vannak.

A komplettekről már nem is beszélve, az a része kész rablás...

Én is most akarok összeállítani egy akváriumot.

2000 Ft-ért veszek át havertól egy 50 litereset.

Van 2 ékszerteknőse, amik már kinőtték. Nekem viszont bőven elég lesz egy bettának és 6-7 db törpe páncélosharcsának.

2014. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, én nemrég "vettem" garnélást kellett csinálnom helyette 13000ft ra jött ki, egy 115 literest, halakkal szűrőkkel mindennel együtt kaptam.


Volt vele munka, egy ecset algás pöce volt az egész, szinte nem is láttam milyen halak vannak benne.


13000ft bőven jó volt érte.

2014. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor a számít a pénz. Ha szeretnél a bolti ár 30-40%-áért vásárolni. Komolyra fordítva, szinte kötelező. Mindig rácsodálkozok a bolti árakra. Abból a pénzből a teljes akváriumot megcsináltam lakókkal, full-technikával, amibe egy akvárium+egy armatúra kerül.
2014. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!