Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nagyon ronda? 4 aranyhal,...

Ez nagyon ronda? 4 aranyhal, két cápaharcsa 10 literbe jó?

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=Lc2fPIJRIz8


Sajna nincs aranyhalam és cápaharcsám de ha már klikkeltél kritizálhatnád, csak pár neon van benne.


2014. márc. 31. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésedet olvasva először azt hittem, halászlét szeretnél főzni... :D
2014. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
45%

Csúf.

Aranyhal és cápaharcsa?!

Nem vagyok nagy szakértő de lehet a cápaharcsa megeheti az aranyhalakat.

,, de ha már klikkeltél kritizálhatnád" Neon?!

De hány lux-al világít?

2014. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
kicsit több neonhal kéne bele, még vagy 8-10 hal... én még tennék bele halakat!!!
2014. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Teszek még neont bele, a héten megyek akvarisztikába akkor veszek.


A világítás több lépcsőben van, reggel 900 lumen, utána 1800, majd 5600, utána lekapcsolgat estig. Az 5600 as rész arra az időre van állítva amikor a neonok elvonulnak pihenni, legalábbis előtte figyeltem mikor van ez.

15watt t8+15 watt t8+ 2x32 watt icon compakt 6400 kelvin.


Bocs az "4 aranyhal, két cápaharcsa 10 literbe jó" részért. Az aranyhalra mindenki klikkel.


Csak kíváncsi vagyok a téli unalom alatt mit sikerült kreálni, de eddig úgy néz ki nem lett valami jó az akva.


Mindenkinek ment a zöld kéz.

2014. márc. 31. 15:02
 5/13 YourDestiny ***** válasza:
74%
Csecse ez az akvárium, de szegények nagyon kevesen vannak.
2014. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon csúnya a háttered, meg sok az alga. Egyébként sokkal szebb az átlagnál! :)
2014. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sem tetszik a háttér, de gyébként nagyon szép!


Agyfrászt kaptam a 10 literes aranyhalastól:DDD

2014. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Van némi alga, a növényeket nem zavarja szerencsére, sok helyen a javai látszik annak, sajnos a hátfal kifehéredett, becsúszott egy baki, műgyantás fekete lett volna eredetileg.


A kérdés igazából számomra azért volt fontos, hogy van vagy nincs értelme folytatnom ezt a hobbit, van minden másnap egy 14 órás éjszakai műszakom ott van időm mindenre többek között akvarisztikáról trécselni a neten.


Régebben tudtam jó akvákat csinálni, mostanába nem meg, reggel hazamegyek a melóból eldobom a gyereket a suliba, ugrok a traktorra délután háromig, utána uzsgyi a gyerekért, ha megjöttem irány a fóliasátor, metszés, kötözés, ez megy őszig.


Télen van időm akvarisztikázni, összeraktam, átformáltam összesen 6 darabot, mindegyiket olyanra, hogy ne keljen vele foglalkozni nyáron, itt a kezdőknek tudjak segíteni, esetleg illusztrálni, sajnos nem volt arra sem annyi idő mint szerettem volna.


Viszont ha nem jók akkor nincs értelme foglalkozni az egésszel, nem vagyok hiteles.


Összedobom a gárdát egy 500-as üvegbe.


A munkahelyen megkérdeztem ma, hozhatok egy Trabantot, veszek bele egy v6 bontott motort, nekirugaszkodok téli off roadra összeáll a verda, így elfoglalom magam.

Polszkiba már megvolt a v6, az unalmas lenne.


Legetek jók, B.Joci voltam:)

2014. márc. 31. 19:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek:)
2014. márc. 31. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Miketbeszélsz ember?Tök jó várom a kövi aksit ! ;) Mèg 6-8neon és több mint tökéletes.
2014. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!