Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek?

Milyen halat vegyek?

Figyelt kérdés
Először bettára gondoltam, de azt olvastam, hogy rövid ideig élnek. Olyan halat szeretnék aminek nem kell túl nagy akvárium és nem túl igényes, viszont ha jól van tartva akkor sokáig él.

2014. ápr. 5. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább írd meg az akváriumod paramétereit és úgy már tudunk javasolni halakat!
2014. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan hal ami sokáig él és kicsi aksiba való nem nagyon van.Ami sokáig él azok a harcsák aranyhalak nagyobb sügerek de ezekből a leg kisebbek is 100litertől jöhetnek szóba sügerekből meg párszáztól :D
2014. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A betta volt a jó döntès abban igazad van hogy nem èlnek sokáid de szemet gyönyörködtető, amikor megvettem egèsznap a bettát nèztük olyan szèp. De igen már a pár centis halaknak 100 liter kell... de a betta elèldegél 30 literesbe raksz bele pár növènyt meg tetőt hogy ne ugorjon ki :D ès tényleg nagyon hangulatos!!! :)
2014. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!