Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Világitás probléma?

Világitás probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok... [link]

Ezt találtam a neten és nekem van egy 60l-es akváriumom és at szeretném kérdezni hogy ez jó lenne?

Állatoknak és növényeknek eggyaránt... Mingyárt külfök képet a növényeimről



2014. ápr. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg.

Nem is derül ki, pontosan milyen a fénycső, le lehet e cserélni normálisra, (mert ez kb használhatatlan) szabvány méret e, stb stb. És még ha ki is lehet cserélni, akkor sem biztos, hogy lehet olyat találni, ami jó akváriumhoz.


Szerintem cserélhetőség és használhatóság szempontjából sokkal praktikusabb ez:

[link]


Igaz, méretben épp határeset, de azért ráfér.

Erősebb is, de legfeljebb rövidebb ideig világítasz.


És még ebben is kicseréltetném a növényes csövet sima napfényesre (felhívnám a boltot, hogy azzal adják) mert a gyárilag benne lévő növényes, (ha még mindig az) akkor elég gagyi, algásít mint az állat, a sima napfényes meg ugyanolyan jó a növényeknek.


De még ha nem is cserélik ki, akkor is bárhol lehet hozzá fénycsövet kapni, mert szabvány, és gyakori:

[link]

2014. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, látom, ilyen 4 csapos fénycső...


Továbbra is az a véleményem, hogy amit linkeltem, hasonló áron, az ár/érték arányban oda-vissza veri ezt amit te linkeltél.

2014. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a gyors választ :) privátban majd tudnánk beszélni? Igen én is pont ugyan ezt a világitást néztem amit linkeltél... Nagyon tetszik :)
2014. ápr. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!