Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 54 literes akváriumba 1...

Sanya9906 kérdése:

Egy 54 literes akváriumba 1 betta mellé hánydarabb guppit rakhatok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyet se.
2014. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Bettával nem lehet guppit tartani, mert a betta nem fér össze más fátyolos farkú halakkal.
2014. ápr. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ti ketten pedig sík hülyék vagytok volt már bettám guppikkal 40 és 80 literes akváriumban. Nem bántották soha egymást sőt jol is érezték magukat együt . A guppik sem féltek a bettátol mindig egy csapatban úsztak vele. És mind a guppi meg a sziámi harcoshal természetesen öregedés miadt pusztult el.
2014. ápr. 13. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

te vagy a hülye mert akkor se lehet egyet se tenni mellé! mint ahogy írták a hosszú úszójú halak megtépik egymást!!! ha eddig nem, akkor majd most és bebizonyítják hogy nem lehet!!!!! amúgy ha már tartottál és nem érdekel más véleménye minek teszel fel kérdést? annyit teszel bele amennyit akarsz,ha úgy se állíthat meg senki!!!

de ha nagyon ragaszkodsz itt van 2 állatfajta amit betehetsz mellé:

[link]

[link]

2014. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdést azért raktam ki mert szerintem az előző aksijaim túlzsufoltak voltam
2014. ápr. 13. 08:41
 6/7 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Na akkor itt a megoldás!!! *.* NE tegyél bele semmit *.*

Oké? :)

2014. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Túlzsúfolt akváriumban a halak nem úgy viselkednek mint egy nem túltelepítettben, mivel folyamatos stresszben vannak. A legtöbb betta neki fog menni a hím guppiknak, ilyen a természetük. Ki lehet fogni nyugis hímeket, de ez ritka. Szerintem se tegyél mellé guppit.
2014. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!