Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem épít habfészket?

Miért nem épít habfészket?

Figyelt kérdés
a bettámnak nincs kedve habfészket építeni pedig megcsináltam mindent amit iirtak most egy 5l-es akvában van növényekkel és a sarokba tettem még egy műanyag daravot is hgy ott ne mozogjon a vízfelszíne egy porlasztó van benne még le is takartam hogy ne mássak foglalkozzon most 28 fokos a víz de nem csinál semmit :/ mi lehet a baj?? túl kicsit ez az akvárium vagy mi?? még a vízkeménységet is ugy csináltam ahogy kell mégsem érdekli ugyanugy uszkál mintha mi sem lenne.... mit csináltam rosszul?? vagy csak egyszerűen nincs kedve hozzá? nőstény nincs bennt
2014. ápr. 13. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőstény nélkül minek építene ????????
2014. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
análkül is szoktak.. több oldalon is irták
2014. ápr. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Remélem az 5 literes vacak csak elírás, mert a hatályban lévő állatvédelmi törvény szerint:

„(5) Tilos

[...]

d) gerinces állat kifejlett egyedét 30 liternél kisebb ûrtartalmú térben

tartani.”

Ez többek között azért is van, mert ekkora kis izében (akváriumnak nevezni erős túlzás) képtelenség normális vízminőséget fenntartani és könnyen ingadozik a víz hőmérséklete is. Ezek miatt ivadéknevelésre sem használnám. Ha ennyire nem tudod, mit csinálsz, a vízlágyítást nem ajánlom neked: ha rosszul csinálod, könnyen belepusztulhat a halad.

Szóval mielőtt kijelentenéd, hogy ilyen béna halad van, próbálj meg javítani a tartási körülményein!

2014. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert kóla tartására alkalmas, de gerinces állathoz alkalmatlan, egy 5 literes flakon... Húzd a fejedre inkább!
2014. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!