Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az probléma, ha az akváriumba...

Az probléma, ha az akváriumba utólag megy a dekoráció?

Figyelt kérdés

Most rakok össze egy akváriumot. Viszont pár másik, hirtelen jött kiadás miatt kicsit szűkösen vagyok anyagilag.

Az probléma, hogy nem a növényekkel együtt megy be a dekoráció, hanem csak valamikor később ?

Mondjuk a halak érkezése előtt pár nappal.

egy üreges rönköt szeretnék csak, amibe tudnak bujkálni, átúszkálni rajta. Mást nem tervezek...


2014. ápr. 16. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ha fát raksz be, van hogy egy hónapig is eltart, mire lesüllyed. Addig rárakhatsz egy követ.
2014. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gond, én is variáltam utólag az akváriumon, nálam red moor gyökér került be utólag, mert nem tudtam beszerezni az akvárium indításakor.

Ha valódi fáról van szó, járj utána, nem e oldódik ki belőle valami káros anyag, ami ártalmas a halakra, illetve érdemes beáztatni egy lavórba, nem e színezi túlzottan a vizet. Ha kerámiából készült búvóról van szó, akkor nyugodtan beleteheted bármikor az akváriumba.

2014. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!