Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lett ilyen az akvárium...

Mitől lett ilyen az akvárium vize?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő akvarista vagyok és kb 1 hete üzemeltem be az akváriumot egy tetra ex 400as külső szűrővel. Ma reggelre az akvárium tele volt fehér fátyolszerű uszadékkal (mintha valaki egy papir zsebkendőt dobott volna bele). Valaki tudna segiteni ebben? Lehet attól hogy a külső szűrő csövét nem takaritottam ki rendesen a használat előtt? Miért csak 1 egy hét után, hogyhogy nem azonnal? Előre is köszönöm.
2014. ápr. 19. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fa van benne? Az penészedhet.
2014. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, fa van benne de biztos nem attól van. Ez valami más lehet, a külső szűrőre gyanakszom azon belül a beömlő csőre. De köszi a választ.
2014. ápr. 19. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megállítod a külső szűrőt 2 percre, utána elindítod és elé raksz egy halhálót a fújó cső elé, akkor láthatod, hogy kirepül e valami.


Ha így leállítod és van benne halkaja, vagy egyéb kosz amit már beszívott, akkor újraindításkor annak egy része kirepülhet, mitudomén fél percig jön belőle az ilyen dzsuva, aztán abbahagyja.


De ha folyamatosan megy, nincs megállítva soha, akkor nem repül ki belőle semmi. Csak áramszünetkor van rá esély.

2014. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!