Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorlás halaim csipkedik...

Sas 1 kérdése:

Vitorlás halaim csipkedik egymast mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szonbaton vetem két vitorlás halat es ma vetem még két vitorlás halat beletetem az akváriumba és amit szonbaton vetem csipkedik azokat amejeket ma vetem mi az oka mit tegyek?
2014. ápr. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Belakták az akváriumot, a saját területüknek tartják a régiek, nem viselik el az újakat, területvédők, és már a saját területüknek tartják.


Szedd ki mind a négyet és át kell rendezni az akvát úgy, hogy ne ismerjenek rá.


Hosszú távon akkor fog működni ha legalább 200 liter az akva, különben valószínűleg el fog pusztulni belőlük, a meccsek utáni sérülések elfertőződnek.


Ez sos játék, főleg ha a két régi lakó összefogott, egyenként végeznek a két új lakóval.

2014. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Google barát kidobott egy 60 literes akvát, ha abban szeretnél vitorlást tartani akkor nem nyert, nagyon kicsi nekik, 150 liter kellene legalább.
2014. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!