Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé milyen halat érdemes?

Betta mellé milyen halat érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy hímem és egy nőstényem (még lesz hozzá 2 nőstény)szeretnék még hozzá valamilyen halat csak 2-3 darabot 30 literes akváriumba (tudom hogy nagyobb kéne de nincs hely)

2014. ápr. 24. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég a 30 literbe ez is. Még sok is.
2014. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amúgy milyen halat lehetne mellé?
2014. ápr. 25. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
30 literbe betta mellé más nem való. Nőstények se, mert 30 literbe mert halálra szekálhatja őket. Egy hím és 2-3 nőstényhez legalább vagy 60-70 literes akvárium kellene. Ha több halat szeretnél akkor betta helyett vegyél bele egy kisebb nano hal csapatot, sokkal szebb látvány szerintem.
2014. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam melléjük még 2-3 db halat mert a hím nem piszkálja a kis csajt csak akkor úszik utána ha a nőstény oda úszik hozzá és kicsit piszkálja akkor a hím utána úszik de kb csak 1 percig utána a szűrőt vizsgálja meg néha megnézi hogy melyik kőhöz bujt a lány de nem zargatja
2014. ápr. 25. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
És szerinted ha veszel még bele 2-3 halat akkor nem fog oda úszni a nőstény és nem fogja ugyanúgy meghajtani a hím? Mert ez közel sem biztos. Az akvárium méretét még nem írtad le, attól függ minden.
2014. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
30 literes és gondolom hogy akkor is hülyíteni fogja a lány csak több helyen olvastam hogy a hím bántja a többi halat de az enyém elég nyugis azért gondoltam még bele 2-3 db halat
2014. ápr. 25. 14:03
 7/10 anonim válasza:

Nekem 6 akváriumom(+a tenyész aksik) van és van 1db 70l-es amit sziámiknak tartok.!

És a 70l-es aksiba van 1db hím +2nőstény...ugyh épp elég az..amúgy nekem koronás sziámiaim vannak és ha bele teszek az aksiba kiváncsiság kedvéért 1 másik halat a hím nem bántja csak párzási időszakba agresszív! :Đ

De nehogy vegyél még halat!sőt 1-et passzolj tovább valakinek! :Đ de ez csak egy tipp :D

2014. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem akkora akváriumomban volt 4 bettám (1 hím és 3 nőstény), de ebből két hónap után kettő elpusztult. ekkora akváriumba én sem ajánlok összesen 2-3 halnál többet.
2014. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8/8-as vagyok: 25 literes akváriumom volt.
2014. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most 1 hím 3 nőstény van és szépen meg vannak csak az egyik nőstény fura kicsit nagyon elfekszik de azóta ilyen miótta haza hoztam
2014. máj. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!