Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrőnek mindig működnie kell?

A szűrőnek mindig működnie kell?

Figyelt kérdés
Az akváriumba a szűrő elég hangos és éjjelre kiszoktam húzni meg nap közbe néha mert a bettákat kicsit zavarja lehet ebből bajuk vagy a szűrőt amúgy is csak időközönként kell üzemeltetni?

2014. ápr. 25. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy LEHET BAJUK! Ki írtod így az összes szűrő bacit, bár idejük sincs meg telepedni. Hány literes az akváriumod, Hány bettád van? Milyen szűrő?
2014. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
10 literes az akvárium de 30 litereshez való szűrő van benne (30asra lesz cserélve az akvárium) 2 betta van benne és a szűrőtől nem tudok aludni
2014. ápr. 25. 10:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor amúgy sem fognak sokáig élni szerencsétlenek.
2014. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért ne élne sokáig? Ne hogy már pár napot ne bírna ki a 10 literesbe
2014. ápr. 25. 11:14
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem bírnak ki sok időt, 10 literbe mert a saját ürülékükbe úszkálnak, főleg h kihúzogatod a szűrőt. Annyit árt az akvárium egyensúlyának, mint a szervezetednek ha este nem vehetnél levegőt. Nagy az isten állatkertje. Mellesleg törvényt is sértesz, gondolom te is tudod, hogy minimum 30 literes akvárium kell gerinces élőlény tartásához...
2014. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből bunkózni ha meg nem tudsz normális stílusba írni akkor inkább tartsd meg magadnak a véleményed és tudok róla hogy nem lehetne 10 literesbe tartani de képzeld azt emberek dolgoznak h ne haljanak éhen és apán talán HÉTVÉGÉN tud fél nap szabit kivenni és kocsival elhozni az akváriumot mert busszal nem tudnám (a halak amúgy 1 napja vannak nálam és eddig semmi bajuk azért írtam ki a kérdést mert nem tudtam hogy hogyan kell használni pontosan de szerintem normálisan is meg lehet volna írni hogy figyeld ezért meg ezért ne húzd ki)
2014. ápr. 25. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a halak megmaradnak(Szerintem meg dognak, Amikor meglesz a 30 literes, azt ne húzd ki. FOLYAMATOSAN mennie kell majd. Így ilyen kevés idő alatt úgysem tudna, kialakulni a biológiai egyensúly.
2014. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor hagyom nekik folyamatosan a 10 literesbe is :)
2014. ápr. 25. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Az nem pénz kérdése, hogy nem bírod kivárni amíg apukád megveszi az akváriumot, hanem türelem és utána olvasás. Ha kicsit is utána jártál volna akkor tudnád, hogy legalább 2 hétig kellene üresen járatni a szűrőt az akváriumba,de inkább tovább. Lehet kifogásokat gyártani, de itt egyedül te vagy a hibás, az alapvető ismereteid sincsennek meg. Gyorsan olvass utána és imádkozz, hogy szerencsétlen betták kihúzzák pár napig.
2014. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon is pénz kérdés ha veszed az átlag keresetet meg a számlákat meg h enni is kéne és hogy mennyi marad de m1... amúgy meg azzal van bajom amilyen stílusba írsz szerintem ezeket amiket leírtál normálisan is lehetne nem pedig bunkó stílusban ( azzal tisztába vagyok hogy nincs meg hozzá a kellő tudásom de a neten szinte minden oldalon mást olvasok azért próbálkoztam itt hátha kapok normális stílusba választ)
2014. ápr. 25. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!