Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Udvarol vagy támad? Lehet...

Udvarol vagy támad? Lehet belőle később probléma?

Figyelt kérdés
A hím bettám felfújja magát vagy mit csinál a kopoltyújánál és úgy úszik a lány után de nem kergeti csak megmutatja magát ,,felfújva,, és utána hagyja a lányt. Van több búvóhely is ahova a nőstény eltud bújni meg van velük egy kárász és hozzá úszik ha a fiú kétszer próbálkozik egymás után és akkor a fiú békén hagyja de amúgy nem zargatja a lányt csak mikor megtalálja kicsit megmutatja magát és annyi

2014. ápr. 25. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui: Aki nem tud normális stílusba írni azt megkérném hogy ne is írjon vagy el se olvassa (új vagyok még a haltartásban és olyan válaszokat várok amik segítenek)
2014. ápr. 25. 13:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy az akvárium és eltud bújni a nőstény akkor nem lesz gond. Mekkor akváriumod van? ÉS mia fenét keres egy kárász az akváriumodba. A kárásznak se jó meg a bettáknak se, mivel betegségeket kaphatnak el tőle. Enged el szerencsétlent amíg el nem pusztul.
2014. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hosszú történet hogy a kárársz hogy került hozzám de amit lehet kiköltözik tőlük. 30 literes akváriumba vannak és sok búvóhely van meg a hímet jobban érdekli a szűrő mint a lány (még mert csak 2napja vannak meg még kicsik és a hím az üzletbeneon halakkal volt szerintem most látott először nöstényt) csak nem tudom hogy a későbbiekbe lehet-e probléma belőle
2014. ápr. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!