Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek az akváriu...

Milyen halat vegyek az akváriumba, , karbantartónak"?

Figyelt kérdés
30literes akváriumba szeretnék olyan halat ami takarítja vagy nem s tudom hogy mondjam remélem értitek mire gondolok. De nem tudom milyen hal legyen (jelenleg 2 betta van benne) és hogy elég lenne-e neki annyi kaja amit talál az akváriumba vagy külön kell neki venni? Maradt növényevőhalaknak való táp azt is megeszi?

2014. ápr. 26. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

az algaevő akváriumi harcsákat tudom ajánlani, nekem is az volt

mást nem is kell neki enni adni

linkelek egy oldalt, hogy tudd mire gondolok :)

[link]

2014. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

30 literbe semmilyent, főleg nem az első által javasolt 100 literbe való területvédő ancit.


Van egy egyensúly az akváriumban, ezt kell helyre billenteni, nem a halnak neked kell rendben tartani az akvát.


Ha koszos az üveg akkor alga kaparó, ha koszos az ajzat akkror talajt kell porszívózni, az algák ellen megfelelő szűrés kell, hogy ne legyen ammónia.


A nitrát, szerves nitrogén ellen rendszeres részleges vízcsere és növények, megfelelő tápozással, fényerőhöz választott fajták kellenek.


Csigákat tehetsz, csak ne szaporodjanak el.

2014. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Én az Algaevő csíkhalat tudom ajánlani akvárium tisztitásra
2014. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 26. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Benéztem a naptárat? Április elseje van?


30 literbe # 3 válaszoló mi van?


[link]


300 literbe inkább nem?

2014. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
30literbe lenne a kereskedésbe mondták hogy érdemes lenne bele az algázó gébre gondoltam de nem tudom hogy jól érezné e magát
2014. ápr. 26. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
A kereskedésben persze, hogy azt mondják, némelyikben simán eladnának neked akár még tengeri halat is, csak hagyj ott minél több pénzt...
2014. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De amúgy az algaevő géb jól érezné magát vagy az jó lenne?
2014. ápr. 26. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne jó. A legkisebb algaevőt, a törpe szívóharcsát is 40 litertől lehet tartani, de ez sem fogja tisztábban tartani az akváriumot, mert ürít és szennyezi ugyanúgy a vizet mint a többi hal. Csak az algákat eszi meg.
2014. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 26. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!