Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának és törpe páncélos...

Bettának és törpe páncélos harcsának nagyon sok a 30 fokos víz?

Figyelt kérdés

Egyenlőre még üresen "jár" az akvárium, de már most 30 fok körül van a víz, pedig északi szobába van az akvárium...

Nagyon sok nekik, vagy ezt még kibírják ?


2014. ápr. 26. 12:33
 1/9 yakumo18 ***** válasza:
Szerintem sok lesz nekik, de a neten állt. szokták írni hogy a halaknak milyen vízhőmérséklet igényük van.
2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a fűtőt.
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs benne fűtő.

Szerintem a fénycső is dob rajta 1-2 fokot...

2014. ápr. 26. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Zárt fedeles az akva?
2014. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rázd le a hőmérőt és hagyd, hogy felmenjen megint, ha valós a hőfok akkor hűtened kell az akvát, nálam is megy mindenhol már a pc ventilátor, párologtatom az vizet, a párolgás energiát von el, így a víz kehül.


Ha zárt fedeles akkor írj, van valahol fotóm a gépen( nem vagyok otthon) de holnap tudok fotózni hova lehet tenni ha zárt műanyag fedeles az akva a pc ventilátort.

2014. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, zárt fedeles....
2014. ápr. 26. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

"Igen, zárt fedeles..."


Sejtettem, nyáron megfőnek a halak benne simán, nekem is ez volt a zárt fedelessel a fő gondom.


Nem találtam a gépemen fotót, holnap keveredek valamikor haza, hétfőn lesz időm akkor csinálok egy videót belinkelem ide is, kérdezte már más is.

Hétfőn este 5 körül nézz vissza.


Addig tedd ferdén a fedelet, ha vannak növények nem tesz jót nekik a magas hőfok.

2014. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha még nincsenek benne halak, akkor válasz olyanokat, amik bírják a melegebb vizet.

A betta bírja, az maradhat. Harcsa helyett kell valami más.

2014. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Privátban ment a videó.
2014. ápr. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!