Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes aksiba mit tehetnék...

54 literes aksiba mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Eddig van: 4 rózsalazac, 4db guppi, 1db páncélosharcsa (ehhez jön majd még egy, mivel társas halak)és 1db szívóharcsa. Szívesen tennék melléjük 1-2 tetrát, vagy 6-8db kék neont. Szerintetek beleférne még?

2014. ápr. 28. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A lazacokat add el, eleve 70 liter kell nekik. A páncélosokhoz még 4-et vegyél, 2 hal nem csapat. Neonnak 80 liter, tetrának 120 kell. 4 guppi meg 5 páncélos elég lesz bele.
2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy azért ennél több is jól ellenne benne...
2014. ápr. 28. 20:34
 3/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a tanácsot!
2014. ápr. 28. 20:35
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem a létszámmal van gond. Jó szűréssel elmegy több, itt a választott halak, és konkrétan a fajon belüli egyedszám a baj.
2014. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szűréssel nincs gond, miden a legnagyobb rendben.

Az jó lenne, ha a guppikat elajándékoznám, és vennék még 2db rózsalazacot a másik 4-hez? Akkor csak ők lennének, és a páncélosharcsák. Abból is 3-4db. Ez így oké?

Tudom, hogy jobb lenne még nagyobb aksi, de úgy tűnik, hogy nagyon jól érzik magukat a meglévő halak, és méretben is most ez a max, ami elfér itthon.

2014. ápr. 29. 17:45
 6/7 YourDestiny ***** válasza:

Szerintem ezeknek a lazacoknak ez a hely szűkös, rövid az úszótér. Ugyanúgy a neonhalnak is. Én a helyedben páncélosokkal egy csapat nano halat tartanék, ebből 10-12 is megfér:


[link]

2014. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy szimpatikus ötlet, köszi!
2014. ápr. 29. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!