Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec EX 400 áramfelvétele?

Tetratec EX 400 áramfelvétele?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy kezelésit abba 6,4 watt, több külföldi oldal 6,4 wattot ír, a webáruházak 10 wattnak írják.


Esetleg létezik gyengébb, erősebb változat?


Holnap reggel mennék egy ilyen külső szűrőt venni, de nem tudták telón megmondani az áram felvételt, használt gép és a tulaj nincs otthon.


Potom pénz, de szeretnék képben lenni, hogy elírás pl a G.A-nál a 10 watt, vagy létezik két verzió.


Akinek van otthon ilyen szűrője előre is köszi ha ránézne az adat táblára.


(ha 6,4 watt a gép és tényleg létezik 10 wattos is, akkor nem biztos, hogy megveszem, ezért kellene képben lenni)


2014. máj. 2. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt, 1-1,5 éves a szűrő, ilyen a doboza: [link]
2014. máj. 2. 18:40
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
A dobozon nézd, nincs két változat. De egyébként sem annyi, ugyanis elvileg a terheléstől függően változik. Én nem méregettem. A megadott adatnak az esetleges max. fogyasztásnak kellene lennie.
2014. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Akkor valószínűleg egyik oldalon a minimum áramfelvételt adják meg, a magyar webshopok meg a maximum fogyasztást írják.


Nem az én fotóm, a kép az apróhirdetésből van. Reggel megyek haza a munkából akkor tudom megnézni, valószínű meg is veszem, nem netes rendelés, szinte helybe van, otthon még le is tudok tagadni így az árából.


Furcsálltam, hogy két wattszám van megadva, te tudom, hogy értesz a tetratechez, úgyhogy igazad lehet.

2014. máj. 2. 21:35
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvettem 6 watt az áramfelvétele, a dobozon nem írnak egyáltalán wattszámot.


Olcsó volt, arra jó, hogy soha ne akarjak tetratec márkájú szűrőt, a jbl mellett katasztrófa az anyagminősége, tökéletes a szűrő, szinte nem is volt használva, de lehet én sem sokáig merem használni.( a tulaj is ezért adta el, csak kipróbálta)


A jbl után furcsák ezek a törős műanyag részek, elkentem rá 1 dl vazelin krémet úgy mertem összerakni, a tömlő adapterig tehát maga a szűrő jó, a többi katasztrófa, legalábbis nekem mivel van viszonyítási alap.


A jbl idomokra nyugodtan rá lehet taposni, puha jól illeszkedő műanyag, a tetra, hogy miért ilyen "törős" anyagból csinálta azt nehéz megérteni.


Csendesnek, csendes. A tömlő adapter, csapok, nyomó, lefolyó ág anyaga, illeszkedése, a jbl szűrőhöz képest siralmas.


Így már értem a szivárgási problémákat, gyógyszertári vazelinkrém kötelező hozzá, vagy szilikon zsír.

2014. máj. 4. 12:50
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
A szilikon mindhez kell. Nekem két Tetrám van, láttam már több külsőt, és nekem viszont jobb az átlagnál az anyagminősége. A műanyag részek csalókák, ne félj tőle. Nekem a 700-asnál egy idő után a tömlőadapter be szokott ragadni. A csapoknál fogva úgy kell onnan kitépni, hogy kis túlzással a karom is bedurran. Meg se kottyan neki. Nem mindenkinél jelentkezik.
2014. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hazaértem a melóból, próbáltam levenni a tömlő adaptert, majdhogynem törés árán jött volna fel.


De! Mivel a víz összenyomhatatlan így vákuummal sem nyújtható. Az egyik zöld csapot nem zártam el, megmozgattam a tömlő adaptert, szépen fel lazult, már jött fölfelé akkor zártam el a zöld csapot, így könnyen lejött, minimális erőfeszítés kellett hozzá.


Ez a része így megoldva, jó kis szűrő lesz ez:)

2014. máj. 5. 08:23
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Látod, hülye vagyok, nekem eszembe se jutott, hogy a csapot totál elzárom, és azért szorulhat. Kipróbálom a nyáron, ha eljött a tisztítás ideje.
2014. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!