Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kell a halaknak olyan...

Miért kell a halaknak olyan vízfújó?

Figyelt kérdés
Egy szomszéd kérdezte hogy nekünk nincs e mert az övé elromlott, néztünk nagyot, mert nekünk tekijeink vannak:O. De nem értem. A halaknak minek vízfújó? A tengerben sincs...:S Mert mondta, h különben holnap reggelre elpusztulnak.
2008. júl. 27. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Mert az oxigén magától csak lassan megy be a vízbe.

A tengerben meg jóval kevesebb a hal, mint a víz. És több a hullámzás meg az örvény.

2008. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogy levegőt " adjon " a vízben élő halaknak. Azok a halak akik nagyon hozzászokatk ehhez a " lexus " élethez azok nélküle könnyen életüket is veszthetik a hiányában.
2008. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
2 válaszoló vagyok :*luxus bocsi
2008. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A tengerbe az oxigén természetes körforgással cserélődik.Az otthoni akváriumban erre nincs lehetősége,ezért kell úgynevezett levegőztető a halaknak.
2008. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
vízfújó az kell. legalábbis egy tengeribe. édesvizi az más tészta. oda inkább levegőztetőt raknak. az édesviziek nem bírnák a vízfújó miatti több ezer liter per órás áramlást.
2008. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%
ööö azért kell az a vízfújó, hogy amikor túl meleg van, azzal a halak hűccsék'le magukat. Nekem pompával van megoldva, amikor döglődnek a halak, pompálok a biciklipompával párat bele a medenceéjbe...
2008. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Jó h nem má' azt mondod h nem fürgyé' le! Jönnél hozzám látni halakat... azokat a vérszomjas dögöket... a mulkor is az a tengeri alma majdnem beszívta az ujjam... ezeket kell lehűti vízfújóval, de támogatom a tűzoltós fecskedőt is. az a tuthi
2008. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a géppel jut a vízbe friss oxigén.Mert a levegő könnyebb mint a víz ezért az akváriumba magától nem fog oxigén menni.Amikor először tartottam akváriumot akkor én sem tudtam mire jó csak akor amikor már másnapra elpusztult az eggyik hal.

A tengerekben és a tavakban meg az élő vizinövények(Pl.Érdes borzhínár,átokhínár stb.) gazdagítjáka vizet friss oxigénnel és ott azért nem fulladnak meg a halak.Olvastam a könyvben.

Akváriumba is lehet venni ilyen vizinövényeket a halasboltokban.

2008. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!