Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért halt meg a szifó hím halam?

Simon Peti15 kérdése:

Mért halt meg a szifó hím halam?

Figyelt kérdés

Szűrés levegő gyógyszerek is vannak egyedül nincs víz melegítő de így is 24 celsius vajon mért halt meg


6 napja van meg még van kettő nőstényem még


Az akvárium 30 L tudom mondják hogy 50 L alatt ne próbálkozzunk de az eladó azt mondta nem lesz baja ha minden van de én utána olvastam ha 50 Liter alatt próbálkozunk akkor az úszói nem lesznek egészségesek vajon ettől halt meg a hím


Szegény 2 nőstény egyedül maradtak :/


2014. máj. 10. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Melegítő nélkül 30 literbe xifó? 100 liter kell neki legalább, nem 50. Azt a 2 nőstényt meg passzold el mert ők is megfognak dögleni.
2014. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 toma781 ***** válasza:
Az igaz hogy kicsi a hely de ha később venni akarsz egy nagyobbat akkor egy ideig eléldegélnek benne ha nem túl nagyok. A nőstény szifók tudnak nemet változtatni ha nincs mellettük hím. De a hím szifók nem tudnak
2014. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!