Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mini akváriumot hol lehet kapni?

Mini akváriumot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Olyat ami ráfér az asztal szélére, 10 centis csíkban. Vettem egy növény ültető akváriumot, ez 7x7x20 centis.

Szép volt amíg tönkre nem tettem.

Eresztett, körbe szilikonoztam és szét kentem rajta a szilikont, ronda lett.

Fehér szúnyoglárvát tartok benne. Valahol nem lehet kapni még ilyen kis akváriumot, ami nem ereszt?



2014. máj. 10. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen arányokkal nem létezik kész akvárium.


A megoldás viszont pofon egyszerű, ragasztatni kell egyet.

A legtöbb halas boltban vállalnak ragasztást. Nyilván ne ilyen fressnapf, meg hasonló helyeken próbálkozz, hanem speciális akvarisztikai boltokban.


Ilyen kis méretben, ha szépre be tudod rendezni, és telik rá a pénzedből, megragasztathatod az egészet optiwhite üvegből is.

2014. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kéne kettő. Szerinted elvállalnák, vagy kiröhögnének? :)
2014. máj. 11. 14:47
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem jól írtam. 7cm x 20cm x 7cm magas

(téglalap akvárium, kicsibe)

2014. máj. 11. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy elvállalják, de ilyen magasságban milyen magas vízoszlop lesz, mihez kezdesz egy ilyen lapos valamivel?


Amúgy ezt még otthon is meg tudod csinálni, csak precízen kell dolgozni a sziloplaszttal.

2014. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem merek rendelni akváriumkészítőtől, hogy hülyének nézzen.


Rendelek ilyen 6x6-os kockát:

[link]

[link]

vagy 10x10-est:

[link]


A nagy akvárium elé akarom tenni, hogy jól nézzen ki és fagyasztott kaja felolvasztónak használnám, vagy 1-2 napig tárolnék benne élőkaját, amíg be nem etetem.

2014. máj. 11. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak hülyének nézni, azért vagy hülye, mert ilyen dolgokon fennakadsz.
2014. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!