Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anubias probléma?

Anubias probléma?

Figyelt kérdés
Kezdte "kinőni" az akváriumot, ezért levágtam néhány levelét. Most is nőnek újak, virágzik is, de elkezdett sárgulni a rizóma. Miért?
2014. máj. 16. 15:58
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nem sok minden van fenn a neten. Van aki rothadást ír, azzal nem sok mindent tudsz kezdeni. Esetleg levágni a megindult részt - mivel szaporítani is tőosztással lehet. Nekem is épp van egy rizómás növényem ami sárgul. Éppen rehabon van egy ismerős korábbi berothadt akijából....annak a levelei is lyukacsosak, az pl gomba lehet. szerintem érdemes elkülöníteni, mert hátha fertőző is - mint ahogy a rothadó dolgokat is azonnal ki kell venni. Kevesebb fénnyel is beéri amúgy. Az anubiasom korábban kaptam mint az aki lett, és az majd 1 hónapig vígan megvolt a befőttesüvegben - csak lehet ecsetalgás lett mert sok volt a növénytáp :D de azokat leszedtem és még mindig megvan.

Remélem valaki ír értelmes választ is!

Gyógyulást!

2014. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!