Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért bolondulnak meg a páncélo...

Mért bolondulnak meg a páncélosharcsák kuli-kulik?

Figyelt kérdés

Van egy tetratex 1200-as szűrőm( 112 literes kasi) mozgatja a vízfelszínt, de van egy kis lémgpumpám otthon és eddig nem nagyon használtam de most úgy gondoltam h plus oxigén nem árhat senkinek...


Beüzemeltem és aljazlakók páncélosok főleg meg kulik-kulik össze vissza elkezdenek le föl úszkálni az aksi egyik végéből a másikba, mint ha nem tetszene nekik vagy zavarná őket, és az összes, ez mért van? Ki is húztam ne hogy annyira bestresszeljenk tőle hogy elpusztulnak de érdekes reakció.... vagy ez normális? pedig nem is zajos meg tök pici a pumpa!


2014. máj. 17. 07:38
 1/3 fishbone62 ***** válasza:
megijedtek a vízben keletkezet rezgéstől ami számukra nem természetes
2014. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hülyeség eleve mindenki használ levegőztetőt, ahonnan vettem ott is volt..
2014. máj. 17. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges a légpumpa. Minimális mennyiségű oxigént old be. A halak valószínűleg a folyamatos rezgésétől stresszelnek, ezért néznek ki úgy, mintha megbolondultak volna.
2014. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!