Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megcsináljam?

Pendulum92 kérdése:

Szerintetek megcsináljam?

Figyelt kérdés

Sok kezdők számára hasznos leírás van, de én valami olyan cikkre gondoltam, ahol részletesen végigvezetném, mit miért, hogyan, pontosan, számokkal, elmagyarázva, hogy mi kell egy akváriumhoz, mi miért nem jó, stb.


Tehát ti tudtok ilyen részletes leírásról?


2014. máj. 18. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nézz utána akár csak a magyar korábbi szakirodalomnak: Behyna Miklós, Lányi György, Horn-Zsilinszky stb.
2014. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Van 1000, de mind hosszú, kizárt, hogy végig olvassa egy kezdő, szinte minden akvrarista oldalon fen vannak ezek.


Az akvaristán 1 e book talán 60 oldal, egy egyszerű átlag embernek értelmezhetetlen, használhatatlan.

Nem biológia tanárok akarnak lenni hanem egy egyszerű akváriumot szeretnének.


Ez olyan mintha van valakinek egy autója, mellé meg autószerelő végzettség kellene, pedig ajánlott érteni hozzá mivel kicsit veszélyesebb üzem mint egy akva.


Szerintem csináld, használható jelenleg kezdőknek nincs.

Külön lenne értelme, növények, haltartás, beindítás.

Én csinált egy 11 soros gyorstalpalót, az soknak működött.


Csak ne legyen hosszú szerintem.


Akit érdekel a téma az úgyis mélyebbre ás, erre vannak remek oldlak, akvaguru, akvafarm.

2014. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hm, az akvaristán pont, hogy nem 60 oldalasak vannak, hanem külön vannak szedve.
2014. máj. 18. 21:38
 4/21 anonim ***** válasza:

A múltkor letöltöttem egyet pert pm-ben sokan írták, hogy.....akarnak stb stb

1db volt 60 oldal de lehet több.

2014. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A kezdeti lépések 67 oldal, sokan azt nem olvassák el mi van az élelmiszerekben ami az asztalra kerül.


Nem néztem bele, biztos vannak képek, én értem mi van benne, te is, akinek szól annak viszont egyszerre sok infó.

2014. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, amire én gondoltam, az főleg technikai infókat tartalmazna magyarázattal.


Sok helyen le van írva a szűrés lényege, de az már nem, melyik szűrő jó ebben, és egy totál kezdő, ha leírjuk neki a biológiai szűrés elméletét, nem kapcsolja hozzá a jó szűrőt.

2014. máj. 18. 22:43
 7/21 A kérdező kommentje:

Vagy ilyenek, hogy hova tedd a szobába az akváriumot, és ilyen részletek miatt kijön egy könyv. Ritkán kezdi a kezdő azzal, hogy kiolvas egy könyvet.


Ezt mutatja a napi 10 kérdés is a gyakorin, ezekből állítanék össze egy gyakorikérdések cikket :D

2014. máj. 18. 22:53
 8/21 anonim ***** válasza:
Csináld!Hasznos lenne nem tudok olyat ahol egybe megvan minden.
2014. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem hallgatok B.Jocira, és nem részletekbe menő lesz, hanem lényegre törő, nagyon rövid magyarázattal.
2014. máj. 18. 23:03
 10/21 A kérdező kommentje:
csak 1-2 példa, hogyan lágyítsuk a vizet, melyik szett jó, mennyi halat tehetek ekkora akváriumba, stb stb.
2014. máj. 18. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!