Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kedves kezdő akvarizálók,...

Pendulum92 kérdése:

Kedves kezdő akvarizálók, lenne pár kérdésem hozzátok! (közvéleménykutatás)?

Figyelt kérdés

A információszerzési módotokról kérdeznék.


Tehát konkrét kérdéseim:


Első körben, amikor valamilyen formában érdekelni kezdett az akvarisztika, hol(vagy kinél) kezdted meg az utánajárást?



Mielőtt megtaláltátok ezt az oldalt, utánajártatok könyvekben, interneten fellelhető cikkekben az akvarisztikának?

Ha nem, akkor miért nem?


Ha erre igen a válasz:


Ha ennek ellenére is idejöttél, mi volt az oka? Nem találtál meg infókat, túl hosszú volt, így végig sem olvastad, esetleg nem értetted meg a cikekket, könyveket? Minden indok érdekel.


2014. máj. 19. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Off: Van olyan ismerősőm, aki azt monda így:

Mit foglalkozzon vele? Hisz az csak egy hal.

Már ez a mondat sem tetszik nekem, és ő vizet cserélni lusta, szarokkal eteti a nyomorult halait, abból is keveset ad nekik, kis akváriumban kínozza őket, nemhogy kifejlődni nem tudnak, de hamar el is pusztulnak szegények és ha megöglik valamelyik, vesz másikat.

Őt szerintem csak akkor érdekelné a halak sorsa ha legalább 10 ezerbe kerülne egy hal. De még lehet akkor sem tartaná normálisan. Hogy minek neki hal, azt nem tudni. Tán nyugtatólag hat rá, mert kissé idegbeteg.

2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mondhatjuk, hogy az ilyen defektet nem lehet már korrigálni sajnos.


Én legszívesebben csak úgy szeretetből ugyanígy bánnék vele is.

2014. máj. 19. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát nem kedvelem emberként sem és kicsit félek is tőle, mert nagyon csapongó. Kerülöm amennyire lehet :)
2014. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!