Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok olyan cégeket akik...

Tudtok olyan cégeket akik díszhalat is szállítanak ki?

Figyelt kérdés

a környékünkön nem igen találni normális kisállat kereskedést

ezért gondoltam arra hogy van-e olyan cég aki szállít ki halakat


2014. máj. 21. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel semmit nem a cégek, hanem csomagküldõk szállítanak ki átlag 1-2 nap határidõvel, így igencsak kimerítené az állatkínzás fogalmát te pedig kézhezkapnál egy megfulladt halat...
2014. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Ha 24 órán belül szállítanak, simán megoldható. Stresszoldóvan, plusz oxigénnel speciális csomagban több helyen is szállítanak díszhalat, és problémamentes hal érkezik meg. De sajnos én csak afrikai sügéres boltot tudok.
2014. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

YourDestiny tudnál linket küldeni ?:DD pont afrikai sügiket akarok venni XD


csak a környéken sehol nem kapni

2014. máj. 21. 13:01
 4/6 YourDestiny ***** válasza:

Zsozsikaék (sügérfan.hu) tuti elküldik, azt tudom, de nem ajánlom őket, mert elég problémásak a halaik.


Úgy tudom, Sinkóék (Kék Frontsa) is leküldik, én elsősorban tőlük érdeklődenék:


[link]

2014. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi majd megérdeklődöm :)
2014. máj. 21. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az akvarista.hu-n volt olyan tapasztalatom, hogy akitől érdeklődtem, elég messziről elhozta a cuccát hozzám. Tehát ott is meg lehet beszélni az emberekkel.
2014. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!