Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik, a stendal halam...

Az egyik, a stendal halam szerintem bántja a törpe páncélosokat ezért azok sokat úszkálnak az aksi közepén vagy a felszín környékén. Ez lehetséges a stendal miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
A másik kérdés: a stendalnak kell fűtés? mivel zaklatja a többit előkészítettem neki az elfekvőben lévő kb 10 teres aksimat, amibe van szűrő és levegőztető de fűtés nincs.Vegyek bele? (a halat nem tudom visszavinni a boltba, kinyírni se akarom, szóval csak ez a megoldás maradt) az értelmes válaszokat előre is köszi
2014. máj. 25. 16:58
 1/5 Platypus ***** válasza:
10 literben ki fogod nyírni a stendhal halat. Szűréssel is, pláne anélkül. Hirdesd meg akvarista fórumokon ingyen elvihetőnek. A páncélosok természetes reakciója hogy menekülnek, ahogyan a kötözködés is az a stendhal részéről.
2014. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerzek egy kicsit nagyobbat, de kell bele fűtés?
2014. máj. 25. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kicsit nagyobb kell, hanem 200 literes. a stendhal hal kötekedős jószág, bármekkora helyen ilyen. azért pedig nem szép dolog kis akváriumba besuvasztani, mert nem szeretnéd eladni. Én is azt mondom, hogy érdemes lenne meghirdetni akvaristán.
2014. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külföldre hoztam, ezért nem tudom visszavinni és eladni/tùladni rajta.
2014. máj. 25. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg külföldön is vannak apróhirdetési oldalak.
2014. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!