Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Az algaevőharcsának mi baja a csigával? (nagyobb méretű) esténként meg van veszve (a harcsa) és görgeti az akvárium falához mintha össze akarná törni vagy valami!?

Ennek az az előzménye hogy a csiga egyik nap bemászott a hajó-ba (dísz) és az algaevő harcsa nem tudott miatta bemenni, de amúgy is kicsi már neki, nem szokott ott lenni mostanában. Na, azóta van ez a cirkusz minden hajnalban kopog-csörög úgy veri az akvárium falához a csigát hogy már az is eszünkbe jutott hogy ki fogja törni...

Keress kérdéseket hasonló témákban: algaevő harcsa, harc, csiga, algaevő

2014. máj. 30. 11:28  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Dioxyde nevű felhasználó válasza:

Ancid van?Nekem is volt régebben egy nagy az megette az összes alma csigámat valszeg a tied is azért megy a csigákra mert megakarja enni.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. máj. 30. 11:35 Privát üzenet
Nekem a Színes törpesügérem terrorizálja a maláj tornyos csigákat. Sosem tudtam mi kocog este amíg nem láttam akcióban. Türelmesen kivárta amíg szegény csiga kinéz...
Íme a félelmetes ragadozó: [link]
Az anci meg nálam is megette anno az almacsigát de akkor azt hittem a márnák kezdték ki csak ő befejezte hát úgy néz ki lehet pont fordítva volt :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. máj. 30. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A csigákat visszavittük a kereskedésbe, azóta ismét csend van éjszakánként... :)

# 3/3Időpont 2014. júl. 17. 09:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik akvárium szett a legjobb?
Akvárium állvány 18 mm vtg. Bútorlapból? Maximum 300 kg-ot kéne elbírnia. A Juwel akváriumbútorokat vettem alapul egy kis megerősítéssel de aggódom még így is. Kibírhat ekkora...
Akvárium indítás, jól csinálom?
Mi tortenik ha reszleges viz csere soran nem hagyuk allni a vizet? Egyenesen a csabrol toltjuk utan?
Nagyobb túlzsúfolt akváriumoknál hogyan tartják fent az egyensúlyt?
Szerintetek ez milyen lenne?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu