Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppival még milyen fajta...

A guppival még milyen fajta halakat lehet egy akváriumba tenni?

Figyelt kérdés
Van szűrő , fűtés , levegőztetés is. (A akvárium 60 literes)

2014. jún. 2. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Neonhal, kolibrihal, razbóra, molly, márna, algaevők, lazacok, csíkfélék, dániók, lábeo, szivárványhal, platti. Biztos van más, több de ezeket ismerem amellyek guppival együtt tartható.
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem láthatta, h 60 literes akváriumról van szó, vagy világtalan. Ekkora akvárium nano( nem neon) halak számára alkalmas:

[link]

2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
érdekes az én neonhalaim 2 évig megvoltak 6an 50literbe.
2014. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól, h megvoltak nem biztos h jól érezték magukat. Szeretnek hosszúkat kiúszni a neonok, ezért legalább 80 literes akváriumba érdemes tartani. 2 év után mi lett a neonjaiddal? 5-7 évig is elélnek?
2014. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a neonhalnak 5-8 évig kéne élnie.

[link]


Egyébként én is a nano halakat ajánlom, mondjuk 8 amandalazac és 4 hím guppi.

2014. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
imádom a sok ész osztást, mindenki olyan okosnak hiszi magát.
2014. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te félre tájékoztatod a kérdezőt, melyik labeo van el 50 literbe? Ha nem vagy tisztába a dolgokkal, minek írsz hülyeségeket?
2014. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem őket önmagukban érdemes tartani csak.


Pl a neonhal és a márnák rendkívül nyugodt halak egy 100 literes akváriumban, de ha beleteszel pár guppit, azok elkezdenek középen keringeni mint a bolondok és ha kaját dobsz be, elsőnek ők rohannak érte, nem baj nekik hogy félrelökik a többi halat, tisztára fegyelmezhetetlenek. Nekem voltak igy guppik egy ilyen akváriumban, de kivettem őket onnan és különraktam, aztán levittem a boltba, és akkor így lenyugodott a többi halam is.

2014. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neolamprologus01 te kivagy mindenkit kiosztassz a szegèny bettást azt hiszed hogy okos vagy közbe meg szart se tudsz csak azt írod le ami a neten van hogy jó legyèl MINDENKI NE HIGGYE EL HOGY MIT MOND
2014. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Kedves anonim!

Tájékoztatásul közlöm, hogy 50l-es akváriumomban tökéletesen megvan 5 neonhal 5 guppi 2 xifo 2 Molly 3 páncélos és 3 tapasóharcsa. Mindenkinek máshogy válik be. Ha még van a megfelelő környezetet akkor elférnek többen is. Mielőtt másokat kritizálnál kérdezz meg több embert hogy mi a véleményük.

Köszönöm...

2023. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!